• Ново
UUYYEO 3 Еез Божиќ Бања Сунѓерот Топката Туш Loofahs Симпатична Exfoliating Мрежа Pouf Цртан филм Тело Scrubber за Деца

UUYYEO 3 Еез Божиќ Бања Сунѓерот Топката Туш Loofahs Симпатична Exfoliating Мрежа Pouf Цртан филм Тело Scrubber за Деца

DEN 1610.40
Износ
Во продавницата.

Материјал : нето, крпа.Големина : околу 10-12 см во дијаметар.Количина : 3 еез.Симпатична форми додадете забава за вашето бебе е бања и да се зголеми вашето бебе интерес за капење.Оваа мека мрежа бања сунѓери може да донесе богат пенливата со било туш гелови и сапуни.

За производот

Слични предлози