• Ново
ОЕМ Kenwood Микрофон Првично се Испраќаат Со KMMBT32U, KMM-BT32U, KMMBT33U, KMM-BT33U, KMMBT515HD, KMM-BT515HD

ОЕМ Kenwood Микрофон Првично се Испраќаат Со KMMBT32U, KMM-BT32U, KMMBT33U, KMM-BT33U, KMMBT515HD, KMM-BT515HD

DEN 599.76
Износ
Во продавницата.

Ова Е Оригинален Дел!.Оптимизација На Звук Со Користење На Оригиналните Микрофон!.Работните Инструкции Се Во Оригиналниот Прирачник За Корисникот!.Не го Видите Вашиот Број на Модел Наведени?Испратете Порака!Среќен Да Ви Помогне!.Купите Со Доверба!.Оваа Kenwood Микрофонот е специјално за следниве уреди : KMMBT32 U, KMM-BT32 U, KMMBT33 U, KMM-BT33 U, KMMBT515 HD, KMM-BT515 HD Не го видите вашиот број на модел?Испратете ни порака!Ние сме среќни да ви помогне!.

За производот

Слични предлози