• Ново
LJSF Вратата Гром 20x50x70mm Нерѓосувачки Челик Home Security Вратата Гром Latch Лизгачки Заклучување на Хардвер Едноставна и Издржливи Инсталација

LJSF Вратата Гром 20x50x70mm Нерѓосувачки Челик Home Security Вратата Гром Latch Лизгачки Заклучување на Хардвер Едноставна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесен за инсталација и стабилна врска.Специјално дизајнирани вратата болт е добро за семејството безбедност.Поле на примена : сите видови на дрвени врати, од не ' рѓосувачки челик врати и прозорци.Големина : 70x50mm Ширина : 18mm Дебелина : 2mm.Материјал : не ' Рѓосувачки челик. 20x50x70mm нерѓосувачки челик домаќинство безбедност вратата гром latch лизгачки заклучување hardware Easy инсталација и стабилна connection The специјално дизајнирани вратата болт е добро за семејството safety Scope на пријава : сите видови на дрвени врати, од не ' рѓосувачки челик врати и windows Size : 70x50mm Width : 18mm Thickness : 2mm Material : Нерѓосувачки steel Color : silver Package се Вклучени : 1 x hasp lock4 screws Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид БЛАГОДАРАМ!.

За производот

Слични предлози