• Ново
HollyHOME Анимиран Виси Jack-O'-Lantern со Блескав Главата и Гаден Звук ноќта на Вештерките Надворешна Декорација Haunted House Проп Оркестарот 48 Инчи

HollyHOME Анимиран Виси Jack-O'-Lantern со Блескав Главата и Гаден Звук ноќта на Вештерките Надворешна Декорација Haunted

DEN 767.76
Износ
Во продавницата.

Анимираниот виси Jack-O'-Lantern мерки 48 инчи висок.Доаѓа со poseable оружје и долга наметка со аспиратор дека лебди во ветре.Гаден звуци и блескави ЛЕД очи активира со допир; Лесно да се активира.Батеријата напојува; 3pcs АА батерии што се бара (не се вклучени).Совршен за ноќта на Вештерките тематските партија, внатрешна и надворешна декорација, или гонет Куќа Декорација.Ви благодариме за изборот на Holly HOME.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Предлог Ние би сакал да се слушне од вас и ве покануваме да ја објавите производ преглед за да се добие на другите клиенти да имаат корист од вашето лично искуство и среќа.За Holly HOME Holly HOME кадифен играчки изработени од премиум материјали и дизајниран со супер меки кадифен кои ги исполнуваат U. S. A. безбедносни стандарди и ќе ви донесе целиот живот на радост и дружење.Ако планирате да ја испратите некои значајни и уникатни подароци за децата, девојка, момче и другите, Holly HOME кадифен играчки ќе биде вашиот најдобар избор.Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

За производот

Слични предлози