• Ново
Covercraft LeBra Обичај Пред Крајот Покрие | 551089-01 | Компатибилен со Изберете Chevrolet HHR Модели, Црна

Covercraft LeBra Обичај Пред Крајот Покрие | 551089-01 | Компатибилен со Изберете Chevrolet HHR Модели, Црна

DEN 2767.20
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со : 2006-2011 Chevrolet HHR (исклучува СВ модел).Обичај ткаеше пред крајот маска за прецизно одговара. 2-парче дизајн овозможува лесен пристап под хауба (повеќето возила).Перфорирани дизајн им овозможува на автомобилот градник да дишат.Cutouts или mesh отвори за фактор светла.Обезбедува целосна крајот заштита од карпа чипови, грешки, патот катран и повеќе.Решетката облоги над решетката и дози.Додава уникатен стил, храбар изглед и супериорен заштита.Брза инсталација со лесно да се следат инструкциите.Le Bra Обичај Пред Крајот Опфаќа обезбеди лесен начин да се помогне да се заштитат возила од неочекувано.На 2-парче сите временски услови автомобил градник нуди стилски заштита, што го прави возила изгледаат добро и кожа жито винил додава стил и сопствен изглед.Внатрешната обвивка направени на уникатен поврзана материјал отпорен на влага, додека за заштита на сјај и заврши на вашиот автомобил.Custom-ткаеше да се вклопи во вашиот точната возило и е лесно да се инсталира.

За производот

Слични предлози