• Ново
DIY 5D Дијамант Сликарство Месечината Број Колекции за Возрасни, Круг Целосна Вежба Дијамант Уметнички Колекции Месечина Ноќ Слика Уметност Занает за Дома Ѕид Уметн?

DIY 5D Дијамант Сликарство Месечината Број Колекции за Возрасни, Круг Целосна Вежба Дијамант Уметнички Колекции Месечина

DEN 1111.20
Износ
Во продавницата.

Прекрасен Дизајн : Овој Божиќ дијамант уметност сликарство моделот дава топло чувство, и слатка насмевка може да ви донесе радост.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Секоја област во моделот ќе биде drilled со дијаманти, кое е вреди да се доживее.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Под светлината, овие 5 D дијамант уметност, сликарство и ќе ви ја покаже вистинската боја.Печати на враќање превозот етикета.Комплет содржи сите алатки потребни во процесот на производство.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Пакетот Вклучува : дијамант уметност сликарство комплет содржи 1 × сликарство платно, 1 × сликарство појавување на смола дијаманти, 1 × дијамант леплива пенкала, 1 × лепило глина, 1 × дијамант плоча.Исто така можете да научите како да се направи дијамант уметност сликарство преку видео.Сјајна Круг Дијаманти : Овие дијаманти се 26 аспекти за да се обезбеди 5 D ефект на готовиот производ.Можете да висат на готовиот производ во трпезарија, спална соба, дневна соба, канцеларија, бар или на било кое место што одговара на моделот стил.Овој снешко дијамант уметничка слика е полна со дијаманти.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Дизајнерот е дизајнирана шема исклучително, и имаме подобри дизајнот цртање многу пати да се бори за подобар производ ефект.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

За производот

Слични предлози