• Ново
TNOMS Бања Пешкир Бар во Собата 5 Парчиња Бранеа Никел Плоштадот Модерна Бања Хардвер Собата,од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани 23.6-Инчен

TNOMS Бања Пешкир Бар во Собата 5 Парчиња Бранеа Никел Плоштадот Модерна Бања Хардвер Собата,од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид

DEN 1559.76
Износ
Во продавницата.

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ]-Го Бранеа 5-Парче Бања Хардвер Собата се изградени од SUS304(18/8) не 'рѓосувачки челик кој го спречува' рѓа и корозија во вашата бања за долготрајна издржливост.Плус, метални градежни прави сигурни дека ќе добиете многу години на употреба надвор од оваа бања хардвер собата. [ЗАВРШУВАЊЕТО на ПРОЦЕСОТ]-Го бранеа крпа бар во собата носи ненадмината убавина на вашата кујна или купатило и се противи места и гребнатини за да се обезбеди беспрекорно изглед за години.Оваа опција значи дека ќе потрошите помалку пари и време на одржување преку секојдневна употреба. [БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН]-бања хардвер додаток групи се дизајнирани со чисти линии и здрав изградба.Единствена форма на квадрат и се сокриени монтажа дупка додадете контакт на модерен дизајн за вашата бања, chamfering рабови се заштити телото од гребење. [ЧИСТЕЊЕ на т екранот дамки и го задржува својот беспрекорен изглед лесно.Многу елегантен цел да се зголеми нивото на елеганција во вашата бања.СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН.Архитектонски поставете го прави едноставна изјава на модерната со своите чисти линии, остри агли и сензуални облини.

За производот

Слични предлози