• Ново
М12 x 1.75 x 35 Метрички Хексадецимален Гром Левата Рака Полна Нишка од не ' Рѓосувачки Челик 18-8-SS Пакет од 10

М12 x 1.75 x 35 Метрички Хексадецимален Гром Левата Рака Полна Нишка од не ' Рѓосувачки Челик 18-8-SS Пакет од 10

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

М12 x 1.75 x 35 Метрички Хексадецимален Гром.Целосната Тема Нерѓосувачки Челик 18-8-СКОПЈЕ.Висок квалитет на остри тема.Одличен за апликации во затворено и отворено, под било кој временски услови.Доживотна гаранција.Дијаметар : М12 x 1.75 Должина : 35 мм целосна тема Темата : Левата рака thread Material : 304 (18-8) Нерѓосувачки Steel Quantity : Пакет од 10.

За производот

Слични предлози