• Ново
ELDOMOBCA Луксузни Модни Пастелни Бои Злато Electroplated Директно Страна 6D Камера Заштитник Телефон случај за iPhone 12 Про 6.1 (Сина)

ELDOMOBCA Луксузни Модни Пастелни Бои Злато Electroplated Директно Страна 6D Камера Заштитник Телефон случај за iPhone

DEN 1915.20
Износ
Во продавницата.

Издржливи Electroplate боја рамка со i Phone 12 Про Директно страни.Воскресна bezels заштита на вашиот i Phone 12 екран и камера од гребнатини.Издржливи еден-парче i Phone 12 случај е направен од флексибилни TPU.Тоа може ефикасно се апсорбираат шокови од намалувањето случајно, обезбедува целосна тело за заштита.Удобно одговара на вашиот i Phone случај е тенок и елегантен, што ја прави да се чувствува дека тоа е дел од телефонот, наместо на телефон на кој има случај, копчиња чувствувам одлично и не да им помогнам тешко да добиете одговор.обезбедување на Камерата заштита.Тенок профил со Покрена рабовите екран заштитник.Ултра Тенок & Низок Профил - Супер-тенок без додавање премногу дел на вашиот уред, како лесни како пердув, лесно да се носите во вашиот џеб.Одговара за вашиот уред совршено, нагласи луксузни бизнис-стилот се погледне и удобно земи чувство.Prefect отвор на звучници и молња порта.Поддршка за Безжичен полнач.Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа со покрена рамки детали.Може да се работи со безжично полнење, магнетни автомобил монтажа и телефон да ѕвони држачот.

За производот

Слични предлози