• Ново
NaceCare 900767 PPR380 Канистер Вакуум со AST1 Комплет, 4.5 gal

NaceCare 900767 PPR380 Канистер Вакуум со AST1 Комплет, 4.5 gal

DEN 12726.00
Износ
Во продавницата.

680 Вати Вакуум Мотор.Autosave функција автоматски почнува вакуум на ниска брзина.Назад главата продавници на кабелот за напојување внатрешно. 47 d B(A) работење го прави одличен за дневно чистење.Тепих и Килим Институт уверение.Новиот дизајн на PPR серија доведе до значителен напредок во областа на енергетската потрошувачка, како и целокупната вакуум перформанси.Тие трошат 40% помалку енергија од претходните модели, со истовремено подобрување на ефикасноста од 20%.Сето ова е благодарение на новиот 680 вати вакуум мотор со 2000+ час живот.

За производот

Слични предлози