• Ново
AMTAST Дигитални MD814 Дрво Влага Метар Тестер, 4 Игли Дрво Дрвја Bamboos Влага Детектор со LCD Дисплеј, Мерка Спектар 5% - 40%

AMTAST Дигитални MD814 Дрво Влага Метар Тестер, 4 Игли Дрво Дрвја Bamboos Влага Детектор со LCD Дисплеј, Мерка Спектар

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

Лесно може да се Прочитаат со Дигитални LCD Дисплеј.Мерен Опсег : 5%~40%, Точност : 1%.Датум Hold Функција и Може да се Одржи Вредност.Ниска Моќност што Укажува и Може да Изберете. 4 Игли Влага Метар за Дрво Дрвја Bamboos Итн.

За производот

Слични предлози