• Ново
Версаче Ерос од Версаче тоалетната вода Спреј 3.4 оз за Мажи

Версаче Ерос од Версаче тоалетната вода Спреј 3.4 оз за Мажи

DEN 766.80
Износ
Во продавницата.

Овој објект не е Тестер.Youd очекувам ништо помалку од машки мирис од дизајн на куќа на Версаче и ќе го добиете со Версаче Ерос на decadent мирис за мажи на разлика.Оваа вуди свеж мирис има дефинитивна ориенталната атмосфера дека е смел и авантуристички-исто како и вие.Тоа се карактеризира со свежи zing од нане, масло опфатен со овошен зелено јаболко и италијански лимон со незаборавни белешки од здравец цвеќиња и Венецуелска ambroxan во succulently сензуални мешавина што држи до вашата кожа во текот на целиот ден.

За производот

Слични предлози