• Ново
Круг Биро Компјутер Workstations Висина Прилагодливи Пренослив Лаптоп Круг Биро Виткање Лаптоп Биро Следи и Лаптоп Столб Платформа работна Станица Лаптоп Кревет Фах Та?

Круг Биро Компјутер Workstations Висина Прилагодливи Пренослив Лаптоп Круг Биро Виткање Лаптоп Биро Следи и Лаптоп Столб

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал заштита на животната средина : безбеден и еколошки,нозе се изработени од алуминиум цевка,заштитен слој околу десктоп,па можете да се чувствуваат удобно кога се користи.Ве молиме прочитајте мерки внимателно,ве молиме слободно да се јавите или да ни e-mail за да бидете сигурни дека тие ќе се вклопат.Материјали : Челик рамка.Димензии : 68x34cm,совршен круг фах така можете да добиете работа од удобноста на вашиот кревет.Креветот фах секогаш многу простор за да можете да сурфате на интернет, да се прочита или не уметности и занаети, додека седи на троседот или имаат појадок во кревет.Површина е мазна,не е лесно да се водат,дебела и разумни во структурата,се стабилна и флексибилна, кои се против пролизгување и може да се здипли да се зачува простор.Материјали : Челик рамка.Димензии : 68x34cm The Мулти-Барањата Лаптоп Кревет Лента е совршен круг биро за работа, игри, читање, јадење и училиште, сите од удобноста на вашиот кревет, троседот или каучот.Ве молиме имајте во предвид : 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи и поради различни агли на снимање и светлосни ефекти,вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата,што е нормално,ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!Пакет листата : Круг Маса * 1.

За производот

Слични предлози