• Ново
BrightWorks Виткање Патување Четка за заби, услужни Влакната, со Јазик Почисто, 2 Count (6 Пакети на 2 Четки)

BrightWorks Виткање Патување Четка за заби, услужни Влакната, со Јазик Почисто, 2 Count (6 Пакети на 2 Четки)

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

ОДЛИЧНО ЗА ON-THE-GO : на компактна големина го прави овој четка идеален за патување, сали, работа или други далеку од дома локации.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : производот огради заедно во компактен, дискретна големина.ЈАЗИК ПОЧИСТА : задната страна-на-четка јазик почиста freshens здив со намалување мирис предизвикува бактерии.НЕЖНО И ЕФИКАСНО : услужни влакната чисти далеку храна и плакот.МАСКА за ЗАШТИТА : поклопецот набори во текот на четка за да им помогне го задржи влакната чисти кога не е во употреба.Да зачувате простор во вашата патна торба преку запознавање на нашите лесен и иновативен четка за заби да си одат од Bright Works!Мали и свитлива, нашите виткање патување четка за заби е добра патна toiletries мора да се има за патниците, работат професионалци, и фитнес ентузијасти.

За производот

Слични предлози