• Ново
Norske Алатки NMCP075 Метал Комунални Нож со Carabiner

Norske Алатки NMCP075 Метал Комунални Нож со Carabiner

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Карактеристики брз, алатката-бесплатно сечилото промени.Сите метални тело обезбедува максимална сила и издржливост.Лизгајте го копчето го намалува случајно активирање и retraction на сечилото корисниците максимална контрола.Интегрирани string машина.Фокусирана на водечките индустријата во прецизност, ефикасноста и иновациите, Norske прави Алатки и Моќ Алатка Додатоци за професионалци кои побарувачка крајна прецизност и максимална ефикасност.Се фокусираше на прецизност, ефикасноста и иновациите, Norske прави PTA е за професионалци, кои побарувачка крајна прецизност и максимална ефикасност.Сите Norske производи се изведуваше со внимателно разгледување за она што стручните лица треба да бидат на апсолутна врвот на својата игра и да го секој проект подобро отколку пред тоа.Norske е посветен на обезбедување на постојан проток на напредни решенија за сите професионалци кои нудат зголемена продуктивност и неспоредлив издржливост.

За производот

Слични предлози