• Ново
Senter Бенд за Garmin Forerunner 745 Бенд,22mm Меки Силиконски Спорт Замена Рака Бенд Компатибилен со Garmin Forerunner 745 Smart Watch

Senter Бенд за Garmin Forerunner 745 Бенд,22mm Меки Силиконски Спорт Замена Рака Бенд Компатибилен со Garmin Forerunner

DEN 191.52
Износ
Во продавницата.

На рака ширина е 22mm,22mm Ширина рака Компатибилна со следниве Модел Компатибилен со Garmin forerunner 745 Компатибилен со Garmin vivoactive 4 Компатибилен со ticwatch GTX Компатибилен со ticwatch про 2020 Компатибилен со ticwatch про Компатибилен со Xiaomi боја Компатибилен со Samsung galaxy watch3 45mm Компатибилен со Samsung galaxy види 46mm R800 Компатибилен со Samsung опрема S3 Граница класичен Компатибилен со Samsung Gear2 R380 Компатибилен со Samsung Gear2 Нео R381 Компатибилен со Samsung Живеат R382 Компатибилен со Amazfit GTR 47mm Компатибилен со Amazfit темпо Компатибилен со AMAZFIT stratos Компатибилен со AMAZFIT 2 stratos Компатибилен со AMAZFIT 3 stratos Компатибилен со ticwatch про Компатибилен со ticwatch Е2 Компатибилен со ticwatch S2 Компатибилен со Huawei види GT 2e Компатибилен со Huawei види GT (42mm, 46mm), Компатибилен со Huawei види GT2 46 MM Компатибилен со Huawei чест Магија Watch2 46mm Компатибилен со Huawei чест Магија Компатибилен со Huawei чест види Сон Компатибилен со Huawei Види GT Компатибилен со Huawei watch2 про Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Carlyle Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Julianna Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Гарет Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Carlyle HR Компатибилен со Фосилни Мажите Генералот 4 Explorist HR Компатибилен со Фосилни машки Спорт Компатибилен со Фосилни Хибрид Smartwatch HR Овие ремени, исто така, се вклопуваат речиси сите други часовници со 22mm повлечи ширина.Меки Силиконски Материјал : - Комфорни и издржливи материјали направи овие бенд одговара за вежбање, пот, сон патување и пошироко.Ве молиме погледнете го опис на производот за специфични модели, ви благодариме!.

За производот

Слични предлози