• Ново
Комерцијални мала тежина од не ' Рѓосувачки Челик Countertop ЛПГ Гас Fryer со 10L Кошница x1

Комерцијални мала тежина од не ' Рѓосувачки Челик Countertop ЛПГ Гас Fryer со 10L Кошница x1

DEN 6623.04
Износ
Во продавницата.

◆ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Тешки храна одделение од нерѓосувачки челик (0.8 mm) изградба. ◆ ТЕМПЕРАТУРА ОПСЕГ : Прецизност за контрола на температурата за 0°F до 392°F. ◆СЛОБОДНИ КОШНИЦА : Голем капацитет на резервоарот ,10 LX1. ◆ МОЌ ТИП : ТНГ-Течен Gasheating, без електрична енергија. ◆ Дојде без гас линија ; Цевки Големина : 11.5 mm ;Сугерираат Црево : Внатрешен Дијаметар : 9-10мм , Дијаметар Од : Редовни големина како 15mm 17mm 19mm е во ред Дојде без Црева; Цевки Големина : 11.5 mm ;Сугерираат Црево : Внатрешен Дијаметар : 9-10мм , Дијаметар Од : Редовни големина како 15mm 17mm 19mm е во ред.LAKAGO Нови Комерцијални Countertop Гас Fryer Модел : GF-71 Product Информации : Гас Тип : Пропан градежен Материјал : Нерѓосувачки Челик (201 од не 'Рѓосувачки Челик машина тело, на 304 Нерѓосувачки Челик тенкови и корпи)Фрај Кошница : Здрав мрежа-стил со рачка обложена Број на Кошеви : 1 со Големина : 8" x 7" x 4"Температура Опсег : 0°F до 392°FTotal BTU е : 11,260 Масло Капацитет : 10 Литри (10 L*1) Производ Димензии : 11.4" (w) x 18.5" (d) x 17.7"(h) Application Used за длабоко пржени обработка на различни ужинка храна, како што се пржено пилешко, француски помфрит, etc.Net Тежина : 20 Lbs If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.

За производот

Слични предлози