• Ново
Liunce LED Отворено Водоотпорен Модерна Едноставна Алуминиум Столб Соларни Светилки Црна Човечкото Тело Индукција Пост Светла Градина Улица Тревник Пејзаж Дома Освет

Liunce LED Отворено Водоотпорен Модерна Едноставна Алуминиум Столб Соларни Светилки Црна Човечкото Тело Индукција Пост

DEN 1876.80
Износ
Во продавницата.

Сијалица информации : Сијалица база е ПРЕДВОДЕНА,Напон:110 V - 220 V,Максимална wattage 40 W. (*Светилки Не Се Вклучени).Строги процес : Ние сме биле фокусирајќи се на пост светла за многу години, креативен дизајн е направена со мноштво на изработка, текстурата е силна и природни,Гарантира за квалитетот на стоката напуштање на фабриката.Лесен за инсталација : пакетот ги содржи потребните завртки и може да се инсталира на светлината себе.Применливи место : градина, двор, порта, улица, заедница, entryway, сала, дом, вила, салони, ресторан, хотел, итн.Liunce е професија производителот.Ако имате било какви прашања или нашиот Колона светилка имате било какви проблеми, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се Вратите & Замена или Враќање на средствата.Информација за производот : Бренд : Liunce Product Име : Колона Head Light Size(се однесува до големината на сликата) : 10*10*31.7 см(должина * ширина)Боја : Black Light тело материјал : Aluminum Shade главен материјал : Plexiglass Light код тип : Led chip Process : Боја scrub Number на извори на светло : 1 Irradiation област : 5㎡-10㎡Моќ : 5 W (inclusive)Напон : ≤36 V(вклучени)Човечкото тело, уреди со покажувач на далечина : 3m Applicable простор : Градина, двор, порта и др.Стил : Модерна Simple Package : 1 * Колона lamp If имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе се справи со вашиот проблем брзо.

За производот

Слични предлози