• Ново
Хип се Грижи за Кучиња - Колкот и Заеднички Здравје за домашните Миленици - Кучиња и Мачки - Premium - Третира - хондроитин Куче - 240 Chews (2 Шишиња)

Хип се Грижи за Кучиња - Колкот и Заеднички Здравје за домашните Миленици - Кучиња и Мачки - Premium - Третира - хондроитин

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СОПСТВЕНИЦИТЕ на домашни МИЛЕНИЧИЊА И ИМА ПЕТ ЉУБОВ : Ако прашате било домашно милениче сопственик она што тие уживаат најмногу за таму врска со таму куче или мачка и ти си најверојатно да се слушне работи како.Тоа содржи сеопфатна, хранливи и високо ефикасно решение кое обезбедува неопходни хранливи материи за кучиња и мачки, брзо леснотија непријатност и работа за да се подобри заедничката сила, флексибилност, ' рскавицата, еластичност и целокупната здравјето на коските.ГЛУКОЗАМИН СУЛФАТ 2 KCL ЗА домашни МИЛЕНИЦИ : Глукозамин прерасна во популарна средства за помагање на зглобовите и хип проблеми во процесот на стареење кучиња и мачки.

За производот

Слични предлози