• Ново
Southwire LTNM-BC-075 3/4 Течни Тесни неметални Притисни го Инсталирате LT Кутија Конектор, Сива

Southwire LTNM-BC-075 3/4 Течни Тесни неметални Притисни го Инсталирате LT Кутија Конектор, Сива

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пренослив и обновливи, SIMPush Фитинзи за инсталација без алатки, брзо, со едноставно притискање на монтирање на канал.Едноставен и брз притисни-за-инсталирање на течни тесни канал фитинзи.Работи со не-метални, тип Б течни тесни канал.Произведени со УВ-отпорни смола.NEMA 4 X, IP66. SIMPush, притисни-за-инсталирајте конектори се користи за да безбедно се поврзете течни тесни канал да кутии, без алатки.Овие робусни конекции се оценети за директно закопани, водонепропусен конкретни тесни.

За производот

Слични предлози