• Ново
CST/бергер 17-632 K и E 2x Зголемена 6-Инчен Рака Ниво (Укинати од страна на Производителот)

CST/бергер 17-632 K и E 2x Зголемена 6-Инчен Рака Ниво (Укинати од страна на Производителот)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Внатрешни монтирани меур. 2 X зголемување.Дувачкиот конструкција за издржливост.Од Производителот На CST/Бергер 17-632 K и E тип рака ниво карактеристики 2 моќ на зголемување и цврсти месинг изградба.Таа се протега од 6-Инчен во должина да 7-1/2 Инчи во должина.

За производот

Слични предлози