• Ново
VVIA Samsung A12 Случај,Галакси A12 Телефон Случај Јасно Двоен Слој Цвет Дизајн Мека TPU со Флорални Девојки Жена Јасно Тенок Отпорен на Гребење Тешко PC Браник Заштита на Слу?

VVIA Samsung A12 Случај,Галакси A12 Телефон Случај Јасно Двоен Слој Цвет Дизајн Мека TPU со Флорални Девојки Жена Јасно

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

САМО за Samsung Галакси A12 Случај(2020)-6.Случајот се чувствува многу премија во раце,можете да го држат случај многу добро и копчиња се многу тактилни и clicky.Слајд во задниот дел случај од врвот прво потоа на дното и на целиот пат низ; 4.Потсетување : 1.Додатоци САМО, Телефонот не се вклучени.Не постои екран заштитник.(Поддржуваат Безжичен Полнач).Snap насловната обвивка на вашиот телефон; 3.Треба да се одделат за инсталација според упатствата!.[Компатибилност] : Компатибилни цвет дизајн телефон случај со Samsung A12 5 G 6. -Транспарентна цвет дизајн задниот поклопец не само што може да се прикаже на оригиналната боја на телефонот,но исто така да додадете на убавината на телефонот.На различни монитори,боите може да изгледа малку поинаков (светло или темно). [Заштита Функција] : Тешко анти-нула PC школка и мека shockproof TPU внатрешна обвивка двојна заштита дизајн, која дава силна заштита за вашата Галаксија A12 телефон случај,спречување на паѓање, bumping и вибрации. -Случајот е целосно компатибилен со безжично полнење.Инсталации е комплетно и вашиот телефон е целосно заштитени.На предната страна е браник,не е затворен екран.Делиме пред обвивка и задни случај целосно од долниот десен агол; 2.Инсталација чекори : 1.5 инчи Функција : -хард PC браник и мека TPU 2-во-1 работат внимателно заедно ефикасно да се заштити телефонот од случајно паѓање. -Високо-квалитетни материјали,со нула резистенција,високо ниво на транспарентност,одлична трајност и висока температура отпор, издржливи и трајни.

За производот

Слични предлози