• Ново
SmartGuard 4-Годишно Телевизија Несреќа Заштита План ($700-$800) Е-Пошта Испорака

SmartGuard 4-Годишно Телевизија Несреќа Заштита План ($700-$800) Е-Пошта Испорака

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Случајно оштетување (капки и spills) и моќ пренапони покриеност започне ден 1. Делови и работна сила за покривање на механички и електрични неуспеси започнува по вашиот производ е гаранција ќе истече.План Услови испратена преку е-мејл неколку часа по завршување на купувањето, ве молиме да се погледне за е-пошта од "Поддршка" Ако не се прима.Обезбедува национално ниво поправка поддршка, како на Термините и Условите.Ако вашиот производ не може да биде поправена, на Подарок Картичка ќе биде обезбедено.Вклучува бесплатен превозот за покриена тврди, нема скриени трошоци, лесно интернет или преку телефон тврдат процес, се откажете во секое време.Види Опис на Производот за повеќе детали, вклучувајќи ги и ограничувањата и она што не е покриена.Smart Guard 4-Годишно Телевизија Несреќа Заштита План ($700-$800) Е-Пошта Испорака.

За производот

Слични предлози