• Ново
ИПГ за ZeBlaze Тор 5 ПРО Smartwatch екран осетлив на допир Екран Заштитник (2 Единици) Невидливи Ултра HD Јасно Филм Анти Нула Guard-Мазна/Лекување/Меур -Бесплатно

ИПГ за ZeBlaze Тор 5 ПРО Smartwatch екран осетлив на допир Екран Заштитник (2 Единици) Невидливи Ултра HD Јасно Филм Анти

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Воздушната класификација патентиран материјал конструиран за вашите специфични уред се навлажни апликација.ИПГ е уникатен состојки обезбеди лекување за вашиот постоечки гребнатини.Слободен живот замена гаранција за животот на вашиот Ze Blaze ТОР 5 ПРО Smartwatch.Речиси невидливи, го заштитува вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење.Анти Отпечаток.Не треба да се Мешаат со екран на Допир Технологија.ИПГ ја елиминира потребата за крупни случаи да се заштити вашиот имот од гребнатини и нормална употреба и абење.Традиционалните случаи може да го скриете вашиот уред производители на оригинални елегантни дизајни.Екстра големо исто така, може да направи да се чувствуваат непријатно и да се спречи тоа од поврзување на доковите правилно.Со ИПГ, ќе добиете целосна заштита со светот повеќето издржливи материјали!.

За производот

Слични предлози