• Ново
YTMYAN Mouse Pad Игри Не се Лизга Iron Man Гума Mousepad за Лаптоп и Компјутер Биро Додатоци Глувчето Мат Канцелариски Материјали, црна

YTMYAN Mouse Pad Игри Не се Лизга Iron Man Гума Mousepad за Лаптоп и Компјутер Биро Додатоци Глувчето Мат Канцелариски

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Уникатен дизајн персоналните сопствени прекрасно модели игри mousepad, живописни бои, да ви даде прекрасен чувство за вашата канцеларија живот.Меки материјали удобно за зглобовите и рацете, мазна површина.Лесно одржување, рака мие gaming mouse pad со благ сапун и со темелно исушете.Долготрајни и екстремно издржливи.mouse pad се направени од издржлив топлина отпорни на полиестер ткаенини крпа, не-пропадна природна гума назад го задржува mouse pad од лизгање.Висок квалитет на свилен крпа површината може да го апсорбира потење или истури пијалоци без да се прави хаос.Висока резолуција на квалитетот на сликата и нема да исчезнат или нула off. 【Широк Применливост.】 На располагање за сите видови на глувчето, ЛАСЕРСКИ & OPTICAL.Идеална големина за секојдневна употреба.Со high-end дизајн, оваа mouse pad игри е Идеален подарок за било какви мажи, жени, деца, тинејџери, гејмер фанови, пријатели, семејството, персоналот на денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници.Издржливи да Use Anime глувчето мат се направени од издржлив топлина отпорни на полиестер ткаенини платно, лесен за чистење, може да трае долго време.Исклучителна Design Unique дизајн персоналните сопствени прекрасно модели gaming mouse pad, живописни бои, Меки материјали удобно за зглобовите и рацете, мазна површина.Лесно maintenance Hand миење на оваа аниме mouse pad со благ сапун и со темелно исушете.Долготрајни и екстремно издржливи.

За производот

Слични предлози