• Ново
4 Парчиња Кристал Suncatcher Тавански Вентилатор Повлече Синџир Виножито Создателот се Повлече Синџир Продолжување со Конектор за Тоалет Тоалет Светлина Таванот Светл

4 Парчиња Кристал Suncatcher Тавански Вентилатор Повлече Синџир Виножито Создателот се Повлече Синџир Продолжување со Конектор

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Сјајна кристал материјал : овој колоритен кристал е направен на вештачки кристал материјал, тоа е зошто тоа може да се направи јасна светлина рефлексии; Сјајна и убава изглед може да се направи вашиот дом изгледа поубаво; синџирот е направен од алуминиум, издржлив и не е лесно да исчезнат.Тавански вентилатор, светло прекинувач : кристал се повлече синџир ви овозможува да додадете на - исклучување за фан светла и апарати; Само треба да се намали на стариот скршени исклучете го и жица оваа една, која е лесно да се инсталира со помалку напор.Виножито се создаде тавански вентилатор повлече синџир : ова виножито се повлече синџир е составен од AB боја на стакло, која ќе се одрази убава боја под сонце, и донесе око-фаќање ефект; Тоа можат да привлечат внимание од вашите соседи или вашите гости, и практично и убава.Широка примена : овие кристал тавански вентилатор синџир повлекува може да се примени за да се тавански вентилатор синџир, на таванот за вентилација или други прилики, обезбедување убаво декорација ефект.Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња на кристал се повлече синџири, кои мерка за 20 инчи/ 50 cm; Со убава виножито боја, парична казна издржливост и ' рѓа отпор, се повлече синџири не може да одговара на различни позиции, обезбедување на различни визуелен ефект за вашиот дом.

За производот

Слични предлози