• Ново
TOGUSH Airbrush Носителот Држи до 4 Airbrushes со Прилагодливи Воздушниот Притисок се Префрлите

TOGUSH Airbrush Носителот Држи до 4 Airbrushes со Прилагодливи Воздушниот Притисок се Префрлите

DEN 845.52
Износ
Во продавницата.

Оваа airbrush носителот станица може да биде прикачена на некоја маса или benchtop со вграден-во менгеме завртка.Носителот исто така, може да се монтира директно на некој филтер за воздух модератор кој е веќе прикачен на некој воздушниот компресор со помош на вклучени регулаторот монтажа заградата дека има тркалезна дупка во тоа.Тоа го задржува целиот свој airbrushing систем заедно и го прави системот многу повеќе преносни.На airbrush носителот има 4-начин на проток на воздух splitter колектор со четири струење регулатива вентил копчиња.На копчиња ви овозможуваат да го прилагодите штекер струење независно едни airbrush црево.Тоа има стандард 1/8" BSP големина фитинзи.На airbrush носителот не вклучува било airbrush црева, но да се користат сите 4 на airbrush носителот станици, тоа ќе бара четири црева за airbrushes и дополнителни петтата црево за да се поврзете на влезот на пристаништето за да се обезбеди струење на носителот колектор.Опис : Одличен Мулти-Функционални Airbrush Носителот Станица Тоа може да се одржи 4 airbrushes, тоа држи вашиот airbrush работа станица добро организирани.Одличен избор за почетник на професионален уметник користење на повеќе airbrushes.Можете да се поврзете еден воздух црева за воздушниот компресор и тоа е многу погодно за вас да ги користите четири различни бои на airbrushes simutaneously.Спецификација : Големина на Конектори : 1/8" Пакет се Вклучени : 1x 4-Airbrush Носители Поставите 1x Замена додатоци.

За производот

Слични предлози