• Ново
Ио.Kaori Flameless LED Свеќи Батерија Управувана Кафе Вистински Восок Столб Електрични рачно изработени Свеќа со 10-Копче за Далечински 24 ЧАСА Циклус Тајмер Треперење Топла

Ио.Kaori Flameless LED Свеќи Батерија Управувана Кафе Вистински Восок Столб Електрични рачно изработени Свеќа со 10-Копче

DEN 333.36
Износ
Во продавницата.

Безбедно Користење : Еколошки-пријателски и заштеда на енергија,без ризик од пожар, не fume и без восок хаос.Kaori Flameless LED Свеќи Компанија е најголем исполнет со длабоко чувство исповед на љубовта.Многу Безбедно низ дома,дури и во присуство на деца и домашни миленици.Батеријата-управувана Flameless Свеќи се отвори светот на можностите за декорација и забава.Kaori Материјал : восок+LED сијалица Батерија : 2 АА Големина : Д3"XH4" Количина : 2 buc свеќи+1 pc 10-копче за далечинско+1 прирачник за корисникот Свеќа Светлина : топло бела Погоден За : home/бар/hotel соба декорација/изработка на предлог/свадба/роденден/партија/Фестивал Прославата/кампување оркестарот на Оваа Flameless Свеќи ви даде сите романтични и пријатна атмосфера и реализам на традиционалните запалени свеќи без никакви на вообичаените недостатоци.Тајмерот функција ви овозможува да го поставите осветлувањето време ќе remail на или 2,4,6 или 8 часа употреблив.Во овој момент,snuggling во треперење свеќи,Ајде да го потрошат тивко, Може да секогаш ги одржуваме нашите насмевка & свеќи светлина во срцето, ја Придружува вас преку секоја пролет, лето, есен и зима.

За производот

Слични предлози