• Ново
6 КОМПЈУТЕРИ 250 ML Празни Refillable Јасно Пластика Козметички Контејнери Ракави, со Црна Капаци Крем Лосион Шише

6 КОМПЈУТЕРИ 250 ML Празни Refillable Јасно Пластика Козметички Контејнери Ракави, со Црна Капаци Крем Лосион Шише

DEN 354.48
Износ
Во продавницата.

Одлично за DIY lip balm, таблети, партија услуги, бонбони, peppermints, витамини или вклучени во подароци.PET пластика случаи може да се користи за козметички производи, намирници и housewares.Апарати за домаќинство и кујната се користи, како што се изгубат чај, кафе, итн.Со елегантен црн капак, широк отвор и прави агли, содржината се лесно достапни.Голем капацитет и преносни, исто така погоден за патување и флаширање.Опис : Боја : transparent Capacity : 250 ml Size : 92 * 59mm Material : Plastic Special функција : со црна lid Package вклучуваат : 6 x пластични прав bags Please контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се справи со нив.

За производот

Слични предлози