• Ново
Relaxdays Унисекс Младите Pylonen Далекуводи Сет на 18 Фудбал Куче Обука за Одбележување на 30 см Рефлексивни Сообраќајни Конуси Портокал

Relaxdays Унисекс Младите Pylonen Далекуводи Сет на 18 Фудбал Куче Обука за Одбележување на 30 см Рефлексивни Сообраќајни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

16 парчиња : пластовидно маркер конуси во собата на 16 – димензии на секоја кула H x W x D : прибл. 23 x 13 х 13 см.Портокалова : сообраќај конус во високо видливи боја за играње полиња итн.Со 4 дупки за прилогот.Обука додатоци : како фудбалски шишарки, далекуводи за коњ спортски и куче обука, slaloms и многу повеќе.Употребливи.За деца : голем како сообраќајни конуси за поставување на разбира кога inline или велосипедизам.Робустен : обука конус направен од флексибилни пластични - погодна за внатрешна и надворешна употреба.

За производот

Слични предлози