• Ново
Колман NCAA Мека Еднострани Изолирани Кулер Торба, 16-Може да Капацитет

Колман NCAA Мека Еднострани Изолирани Кулер Торба, 16-Може да Капацитет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПОВЕЌЕТО ИЗБРАНИ ПОЛАДНА ОД СТРАНА НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА АЈОВА HAWKEYES ФАНОВИ.УЛТРА ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ И ПРИЛАГОДЛИВИ НОСИ на РАКА ќе ви овозможи да ја искористам оваа кулер насекаде.ОДГОВАРА на 16 КОНЗЕРВИ со минимални мраз или 12 лименки со екстра мраз удобно.АНТИМИКРОБНА ЛАГЕР противи мирис, мувла, mildew и габа на производот, што го прави лесен за чистење помеѓу секоја употреба. 24-ЧАС ЛАДНО ТЕХНОЛОГИЈА го задржува храна и пијат ладно во до 90 степен температури до 24 часа.

За производот

Слични предлози