• Ново
Dispoz-A-Лажичка За Безбедност Scoopers – Лесно, Без Допир Куче Измет Торби | За Еднократна Употреба Милениче Отпад Кеси, Лажичка & Печат

Dispoz-A-Лажичка За Безбедност Scoopers – Лесно, Без Допир Куче Измет Торби | За Еднократна Употреба Милениче Отпад Кеси,

DEN 2278.80
Износ
Во продавницата.

БЕЗ ДОПИР ИСЧИСТИ : Чувајте ги вашите раце подалеку од вашето домашно милениче е хаос со Dispoz-A-Лажичка милениче отпад кеси.ВО движење : Секој Dispoz-A-Лажичка куче измет торба има вграден појас јамка или поводник носителот—Совршени за долги прошетки, jogs, и скокање со вашето куче!.ЧИСТИ РАЦЕ ТЕХНОЛОГИЈА : Dispoz-A-Лажичка е "Sani-Зафат" држи рацете подалеку од хаос.Едноставно лажичка, печат, и се фрли далеку за лесно чистење-up искуство.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Содржи 250 расположливиот милениче отпад кеси.Направен во САД.Dispoz-A-Лажичка Измет Лажичка, Не-Touch, Не-Хаос, Без Мирис.Чувајте ги вашите раце каде што припаѓаат - во безбедна и далеку од нередот!Само држете го картон рачка, лажичка, притиснете надолу за да се печат, а потоа се фрли на целиот лажичка далеку (или, празна, тоа во отпад receptacle и ре-употреба!).

За производот

Слични предлози