• Ново
OneTrip Делови Виолетова Печка Осигурач 5 Pack Сечилото Тип ATC3 3 Засилувач Заменува Rheem Руд 44-ATC3

OneTrip Делови Виолетова Печка Осигурач 5 Pack Сечилото Тип ATC3 3 Засилувач Заменува Rheem Руд 44-ATC3

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

ПТ-ATC3-5 PK Осигурувачи. 3 Засилувач Брзо Дејствување.Се Продаваат Во Пакет На 5. Директна Замена Дел.Го заменува Дел Броеви 44-ATC3 и 44-24351-01. Ова спојување се користи на коло на многу Rheem, Руд, и Weatherking модели.На осигурач штити ниско напонски трансформатор во случај на краток спој или преоптоварување во низок напон компоненти, термостат, или жици.Овие осигурувачи се продаваат во пакет на 5 осигурувачи.Оваа осигурач заменува Rheem Руд Weatherking дел броеви 44-ATC3 и 44-24351-01.

За производот

Слични предлози