• Ново
Американскиот Стандард 215FA004.222 Тоалет, Лен

Американскиот Стандард 215FA004.222 Тоалет, Лен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Карактеристики на Кадетската Испирање Систем.Стаклестото кина.Простор за заштеда на енергија издолжена сад се вклопува во просторот на еден круг пред.Ниска потрошувачка (6. 0 Lpf/1. 6 gpf).Трговија ексклузивни резервоарот.Опис на производот Американски Стандард Кадетската Про Компактен Rhel 6 L L/Седиште Лен Од Производителот Американски Стандард Тоалет - Cadet Про Компактен Rhel 6 L L/Седиште Лен.Колекција Име : КАДЕТ.SIOP Категорија : Chinaware Други Комбинација Станбени.

За производот

Слични предлози