• Ново
Woodcessories - Вистински Орев Случај Компатибилен со iPhone Xs Max, EcoBump

Woodcessories - Вистински Орев Случај Компатибилен со iPhone Xs Max, EcoBump

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

✔ СИТЕ ПОЗАОБЛЕНА – Крајната заштита за вашиот i Phone од цврсто дрво & силикон Иновативни & безвременски дизајн на Безжични полнење (QI) Дизајн на пакување. ✔ ЗАШТИТА – Шок-доказ функција го прави вашиот i Phone вечен & апсорбира паѓа и шокови Екранот заштита благодарение на минимално подобрена рамка. ✔ УДОБНОСТ – Ултра-тенок & вистински лесни и покрај заштитен браник функција Прецизни cutouts за камерата & говорникот Слободен пристап до сите контроли. ✔ КВАЛИТЕТ – рачно изработени од одржливи, цврсто дрво Повеќе шанса штити рака бере дрва За секој производ, продадени ние засадете дрво. ✔ ИНДИВИДУАЛНОСТ – Секој случај доаѓа со своите индивидуални зрна Лесен клик-во системот.

За производот

Слични предлози