• Ново
Компатибилен за LETSCOM GT01 Smartwatch Екран Заштитник, Youkei [6 Pack] Целосна Покриеност TPU Јасно Филм Компатибилен за Dirrelo/LETSCOM Smart Watch GT01 1.55 Smartwatch (6 ПАРЧИЊА)

Компатибилен за LETSCOM GT01 Smartwatch Екран Заштитник, Youkei [6 Pack] Целосна Покриеност TPU Јасно Филм Компатибилен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.БЕЗ ГРЕБНАТИНИ : заштита од случаен пад, гребнатини, нечистотија и прашина, без влијание на екран на допир точност.Уникатен пластични леплив слој обезбедува кавга и балон-бесплатна инсталација.На влажно-инсталирате процес се овозможува за измени во текот на инсталацијата за подобри резултати кога во споредба со традиционалните TPU и Балистички капаци.Нашите Екран Заштитник хаос-Слободен сува инсталацијата не бара вода за совршен инсталирате.Направи вашата инсталација полесно отколку кога било досега, заштеда на време и фрустрација стави насмевка на твоето лице.

За производот

Слични предлози