• Ново
2 Парчиња 10 Полици Четири Височини Виси Чевли Организатор Чевли Полици Чевли Плакарот Закачалка Носителот Чевли Rack (Сива)

2 Парчиња 10 Полици Четири Височини Виси Чевли Организатор Чевли Полици Чевли Плакарот Закачалка Носителот Чевли Rack (Сива)

DEN 623.76
Износ
Во продавницата.

Издржлив материјал : направен од сигурен не-плетени ткаенини, на чевли плакарот закачалка носител е лесно да се чисти и да се грижи за, ги чистат со влажна крпа, а потоа исушете.Широк спектар на употреба : Чевли полиците се погодни за чување на станови, потпетици, патики, влечки, чевли тенис, флип апостолки, booties, водење чевли, чизми за дожд и повеќе, идеален за мажи, жени и деца чевли.Виси дизајн : вертикална поставеност зголемува простор за складирање, може да висат на чевли решетката на пол полица, погоден за дом, стан, детската соба, итн.8 инчен/ 20 cm висока (по полица), и 1 ќелија е 9. 4 инчен/ 10 cm висока (по полица), 2 ќелии се 6 инчи/15 см висок (по полица), 2 ќелии се 7.8 инчен/ 20 cm висока (по полица), и 1 ќелија е 9.Широк спектар на употреба : чевли полиците се погодни за чување на станови, потпетици, патики, влечки, чевли тенис, флип апостолки, booties, водење чевли, чизми за дожд и повеќе, идеален за мажи, жени и деца чевли. 4 инчен/ 10 cm висока (по полица), 2 ќелии се 6 инчи/15 см висок (по полица), 2 ќелии се 7.6 x 53 инчи (не вклучуваат висината на кука) Умен дизајн : ќе добиете 2 парчиња виси чевли полиците, и секој виси чевли полица содржи 10 полиците, 5 клетки на чевли полица мерка прибл.Паметен дизајн : ќе добиете 2 парчиња виси чевли полиците, и секој виси чевли полица содржи 10 полиците, 5 клетки на чевли полица мерка прибл. 2 Парчиња 10 полици виси чевли организатор чевли полици чевли плакарот закачалка носителот чевли рек Спецификации : Материјал : не-плетени ткаенини Големина(целата висина) : прибл.

За производот

Слични предлози