• Ново
Kohler К-25077-SSRA-0 Кингстон Тоалет, Бела

Kohler К-25077-SSRA-0 Кингстон Тоалет, Бела

DEN 6184.80
Износ
Во продавницата.

Ефикасна И Трајни Производи За Комерцијални Апликации.Тоалет Седиште Се Продава Одделно.Удобноста Висина Исполнува Ада Стандарди (Околу 2 Во.Повисоки).Земја На Потекло : Сад.На Кингстон™ две-парче тоалет е прецизност-конструиран за да се испорача бескомпромисен перформанси и убава форма за комерцијална и угостителство инсталации.Класа Пет® испирање технологија нуди практично plug-слободен перформанси, миење на моќ, и едноставно сервисирање.Оваа Вода Смисла®-етикетирани висока ефикасност тоалет носи годишни заштеди вода и може да придонесе за добивање на LEED® кредити.

За производот

Слични предлози