• Ново
FASHEWELRY 50Pcs Гума Eyeglass Синџир Завршува Наочари Рака Носителот Спектакл Синџир Циклуси Против Пролизгување Завршува Retainer Конектор Држач за Очила Носителот Ѓердан Син?

FASHEWELRY 50Pcs Гума Eyeglass Синџир Завршува Наочари Рака Носителот Спектакл Синџир Циклуси Против Пролизгување Завршува

DEN 215.52
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : за 7mm широк, 20mm долго, 5.5 мм дебел.Материјал : очила синџир краеви се направени од издржлив гума и метал калем, има добар анти-пропадна перформанси и флексибилни и долго сервисирање.Како да го користите : На eyeglass синџир јамка носител е добар конектор меѓу очилата и синџирот.Можете лесно може да се прилагоди на стегање само со движење на пролетта, лизгање нагоре значи да се заклучи, лизгање надолу значи го отклучите.Широка Примена : Овие наочари рака завршува се погодни за разни ракотворби објекти кои треба стационарни карики и на крајот циклуси.Тоа ќе биде голема галантерија за спортски наочари за на рака, очила за сонце синџир, очила за ѓердани и многу повеќе.Никогаш не ја изгуби својата очила повторно со помош на eyeglass држачот.Едноставен Дизајн : дизајнот на очила синџир крајот е едноставна и великодушни.Ние нудиме различни бои, кои може да одговара со твоите различни облека и да се претстават различни стилови.

За производот

Слични предлози