• Ново
Неверојатни Abby Канистер Керол Семејство - 6-Pack Акрилик Канистер Сет, Пластични Храна Контејнер, BPA-Free и да се Загрози-Доказ, Силикони Печат за Херметички Храна Склади

Неверојатни Abby Канистер Керол Семејство - 6-Pack Акрилик Канистер Сет, Пластични Храна Контејнер, BPA-Free и да се Загрози-Доказ,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Почекајте една минута.Еден елегантен објект за вашата кујна и провизии полица.BPA-free и олово-слободни.Нема да се загрози како стакло или керамика.Безбедно и издржливи. ★ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ★ Со овој транспарентен види-преку канистер, нема повеќе етикетирање или погодување.Стилски и модерен дизајн.Еден елегантен објект за било кое место во домот.Одличен подарок идеја за родендени, свадби, годишнини, како и кои било други специјални прилики.★ СВЕЖИНА ВО ★ На силиконски печат прави тегла херметички да се задржи во сите свежина.Неверојатни Abby нуди навистина иновативна и највисок квалитет на домашни производи, со : Оригиналниот Дизајн : Нашата единствена производи се и функционална и убава. ★ СТИЛСКИ ДИЗАЈН ★ Модерен и елегантен дизајн.Да се загрози-доказ и се отпорни.Модерна Елеганција : Кристално јасно и сјајна.Ќе се знае точно она што го имате во продавница и колку има лево.Одличен Подарок : совршен подарок за вас и вашите најблиски.Највисок Квалитет : Секое парче е рачно прегледано право пред преполна и доставени за да се обезбеди највисок стандард на квалитет.Совршен Безбедност : Направен од врвен квалитет пластика.Со своите премиум материјали и здрав изградба, канистер е безбедно и трајни производи за вашата секојдневна употреба.

За производот

Слични предлози