• Ново
UHPPOTE IP68 Водоотпорен Метал Случај самостојна Контрола на Пристап на Тастатура со Wiegand 26 малку Интерфејс за 125khz СМАРТ Картичка

UHPPOTE IP68 Водоотпорен Метал Случај самостојна Контрола на Пристап на Тастатура со Wiegand 26 малку Интерфејс за 125khz

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

2000 корисници, Поддржува Картичка, PIN, Картичката + ИГЛА.Многу ниска потрошувачка на енергија (30m A).Оперативен Напон : DC12 VFrequency : 125khz User Капацитет : 2000 Card Читање Растојание : 5~8cm / 2"-3. ✅На единица за поддршка до 2000 корисници во ниту еден Картичка, 4 цифрен PIN, или Картичка + PIN опција.Може да се користи како самостојна тастатурата. ✅Оваа тастатурата може да не бидат компатибилни со UHF картичка и шифрирана картичка, на пример, на картичката за следните брендови : КРИЕШЕ,Indala,Кобра,APCi K,Парадокс,Радио,Honeywell, итн.Брз оперативен брзина,Wiegand 26 влез за конекција со надворешното reader или Wiegand 26 излез за поврзување на контролер.

За производот

Слични предлози