• Ново
Влечки Багажник, Виси Чевли Организаторите,Ѕид Монтирани Чевли Управување со Куки, Виси Чевли и Крпи Организатор Решетката за Бања

Влечки Багажник, Виси Чевли Организаторите,Ѕид Монтирани Чевли Управување со Куки, Виси Чевли и Крпи Организатор Решетката

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : ѕид чевли рек/виси чевли организаторите/крпи рек Прилагодлива големина : должина од 15. [Лесно да се инсталира] Ѕид чевли решетката е обесени со лепило база со вшмукување чаша, која е лесно да се инсталира без driling и не на штета на ѕидот.На ѕид чевли решетката е погоден за ставање влечки, флип-апостолки и слајдови.7 во/400mm се прошири на 27.

За производот

Слични предлози