• Ново
Пацифик Сина Ултра Нежна Пена Рака Сапун Рефил од страна на ЛЕКАР на УЈП (Грузија-Пацифик), Антимикробна Пацифик Цитрус Мирис, 43819, 1200 мл На Рефил, 4 Refills По Случај

Пацифик Сина Ултра Нежна Пена Рака Сапун Рефил од страна на ЛЕКАР на УЈП (Грузија-Пацифик), Антимикробна Пацифик Цитрус

DEN 1756.32
Износ
Во продавницата.

АНТИМИКРОБНА ФОРМУЛА содржи BZK да помогне да се елиминира бактериите и други заразни бактерии и помага да се спречи вкрстена-контаминација.ДЕРМАТОЛОГ-ТЕСТИРАНИ КЛИМАТИЗАЦИЈА РАКА САПУН е p H-балансирани и нежни доволно да го користите секој ден. 100% РЕЦИКЛИРААТ ШИШИЊА содржат 25% post-consumer содржина. Во 99% ОД ПРОИЗВОДОТ Е ОТСТАПЕН пред шише треба замена, која може да помогне да се намали отпадот.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Пацифик Сина Ултра Прирачник Сапун и Рака Sanitizer Точење (53057, 53058, 53060).ГП ПРО Пацифик Сина Ultra е линија на високо-квалитетни рака сапуни и рака sanitizers кои помагаат да се подобри хигиената, додека лекувањето на раце да дерматолог-тестирани формули кои се нежна за кожата.Дизајниран за употреба во различни деловни поставки, селекции вклучуваат широк спектар на сапуни и рака sanitizers да одговараат на вашите потреби.Пацифик Сина Ултра сапун и sanitizer точење, достапни и во двете touchless автоматската стилови и рачни модели, може да ги спречи мензи и да помогне да се намали отпадот.Дизајниран за комерцијална употреба со нашите Пацифик Сина Ултра сапуни и sanitizers, овие точење испорача ефикасност со издржливи, сигурен перформанси може да смета.ГП ПРО е поделбата на Грузија-Pacific Consumer Products.Ние испорачуваме добро дизајнирани, издржлив и лесен-за-одржување на професионални решенија да ги задоволат перење и чистење потреби за голем број на бизнис апликации.

За производот

Слични предлози