• Ново
50 Пакет - SimpleHouseware 1 Оддел За Обновливи Храна Одделение Оброк Првично Складирање Сад Ручек Кутии, 28 Унци

50 Пакет - SimpleHouseware 1 Оддел За Обновливи Храна Одделение Оброк Првично Складирање Сад Ручек Кутии, 28 Унци

DEN 959.28
Износ
Во продавницата.

Комерцијален Пакет (Кутија) : 50 Pack 1 за замрзнување храна садот со капак, 28 оз, одлична за ресторан и обемот на потрошувачите.Безбедност : сад и капакот се направени од страна на BPA-Free и Храна-Одделение Безбедно PP материјал.Обновливи и Издржливи : сад е дизајниран да пластовидно во замрзнувач или ручек кеса, со протекување-доказ и воздухот тесни капак.Микробранова / Замрзнувач / машина за миење Садови Безбедно На Врвот Рек : Издржи температура од -40°F до 320°F (Или -40°C до 160 °C).ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на-go кутија што го прави вашиот ги преземат-од клиенти среќни.БЕЗБЕДНОСТ : сад и капакот се направени од страна на ФДА Одобри, BPA-Free и Храна-Одделение Безбедно PP материјал.ЗАДРЖИ СВЕЖА ХРАНА : Голем Оброк Првично Ручек Кутија да се задржи вашата храна свежа и оброк preps лесно.ОБНОВЛИВИ и ИЗДРЖЛИВИ : сад е дизајниран да пластовидно во замрзнувач или ручек кеса, со протекување-доказ и воздухот тесни капак.Микробранова / Замрзнувач / машина за миење Садови Безбедно На Врвот Рек : Издржи температура од -40°F до 320°F (Или -40°C до 160 °C).

За производот

Слични предлози