• Ново
4-Полица Челик Самостојна Чување Полиците, 36W x 18D x 60H, Прилагодлива Висина Тешки Гаража Полица

4-Полица Челик Самостојна Чување Полиците, 36W x 18D x 60H, Прилагодлива Висина Тешки Гаража Полица

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На shelving модул ви помага да се задржи вашата гаража, дуќан или на друг простор уредни и чисти.Тоа карактеристики индустриски одделение, челичната конструкција со трајни и атрактивни сребро-вена заврши.Четири прилагодливи метални сталажи со честички одбор платформа секој може да се прилагоди во 1-1/2" постепено да се одржи предмети на различни големини.СОВРШЕН ЗА ЧУВАЊЕ : На разноврсна единица може да бидат поставени вертикално како shelving единица или хоризонтално како workbench.На shelving модул ви помага да се задржи вашата гаража, дуќан или на друг простор уредни и чисти.СОВРШЕН ЗА ЧУВАЊЕ : На разноврсна единица може да бидат поставени вертикално како shelving единица или хоризонтално како workbench.ДИМЕНЗИИ : - Собрани Производ Тежина : 47 кг - Собрани Производ Димензии : 18"L x 36"W x 60"HSTURDY РАМКА : Тоа карактеристики индустриски одделение, челичната конструкција со трајни и атрактивни сребро-вена заврши.СОВРШЕН ЗА ДОМА : Овие сталажи се идеални за организирање на алатки за лесен пристап или за чување на полица-стабилна храна, предмети, уметнички материјали, играчки, надворешна опрема и повеќе.Инструкциите се вклучени за да ви помогне во текот на собрание процес.На shelving модул ви помага да се задржи вашата гаража, дуќан или на друг простор уредни и чисти.Полиците се направени на честички одбор, поддржани од страна на двојно-riveted греди и протези.ЛЕСНО се СОБЕРАТ : Тоа вклучува занитвам-кодот за дизајн и пост couplers да се направи собранието побрзо и полесно, и тоа не бара ореви или завртки.

За производот

Слични предлози