• Ново
Smart Ѕид Светлина Switch, Замена на Smart Switch Копчето Тласкач со Огноотпорни ABS Материјали за Паметни Јазик за TUYA(ZigBee)

Smart Ѕид Светлина Switch, Замена на Smart Switch Копчето Тласкач со Огноотпорни ABS Материјали за Паметни Јазик за TUYA(ZigBee)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

65 in Life : 100,000 Пати (100000 Пати)Операција Температура : -10℃-+45℃Оган-Заштита на Рејтинг : 94-V0 Control Растојание : Неограничен број на Далечина (Под 2 G/3 G/4 G)Жици Режим : оган жица Пакет Листа : 1 х Smart Светлина Switch2 x Screw1 x Прирачник. 【стилски и едноставен】дизајнот е стилски и едноставен, и може да се користи во широк спектар на места. 【Лесна инсталација】Лесна инсталација, нема потреба да се промени линии, лесна замена на традиционалните старомодна прекинувачи.Спецификација : Предмет Тип : Smart Светлина Switch Material : ABSInput Напон : AC 110-240 V 50 Hz N+L Номинална Моќност (Power Оценка) : 600 WStandby Моќ : 0.Функција : 1. Употреба на високо‑стандард огноотпорни ABS материјали во индустријата покажува high‑end quality.5 WSize : Прибл. 【огноотпорни ABS материјали】употребата на високо‑стандард огноотпорни ABS материјали во индустријата покажува high‑end quality. 86 86 x x 42mm/3. Лесна инсталација, нема потреба да се промени линии, лесна замена на традиционалните старомодна прекинувачи.Поддршка за TUYA.Поддршка за TUYA.

За производот

Item Type:
 Smart Light Switch
Material:
ABS
Input Voltage:
AC 110-240V 50Hz
N+L Rated Power (Power Rating):
600W
Standby Power:
0.5W
Size:
Approx. 86 x 86 x 42mm/3.39 x 3.39 x 1.65in
Life:
100,000 Times (100000 Times)
Operation Temperature:
-10℃-+45℃
Fire-Protection Rating:
94-V0
Control Distance:
Unlimited Distance (Under 2G/3G/4G)
Wiring Mode:
fire wire
Package List:
1 x Smart Light Switch2 x Screw :
1 x Manual :

Слични предлози