• Ново
Пареа Четка Влошки Замена Пакет за Паметни Живеење Пареа Четка, Сет од 4 Микрофибер Перат Чистење - Бела, Лесен за употреба од страна À La Carte Готвење

Пареа Четка Влошки Замена Пакет за Паметни Живеење Пареа Четка, Сет од 4 Микрофибер Перат Чистење - Бела, Лесен за употреба

DEN 551.28
Износ
Во продавницата.

ПОДОБАР КВАЛИТЕТ И ПОСИЛНИ - Овие замена влошки се поголем квалитет отколку било која друга замена влошки.ТЕШКИ - Нашите пареа четка влошки се подебели и апсорбира повеќе прашина, нечистотија, валкано и маснотии се остават вашиот подови блескаво чисти.ДОЛГОТРАЈНИ - дури и под тешки користите ние сме сигурни дека ќе бидете задоволни со тоа колку ви користат ќе добие од нашите пареа четка влошки.ЛЕСНО е ГРИЖА - Овие се машина перат, дури и за санитарни циклус ако ви се допаѓа.Живее и во Чисти во Стил без разлика Дали сте чистење на подови за елегантна вечера, или вашиот неделен задолженија, нашите Пареа Четка Влошки ќе биде одличен прилог на вашето домаќинство чистење резерви.Во À La Carte Готвење ние веруваме во споделување на големо производи ние љубовта и се користат во и околу нашиот дом со вас за вашиот дом.Нашите пареа четка влошки можат лесно да се користи за да се направи чистење како пријатно како чистење може да биде.Уживајте во твое ДЕНЕС!.

За производот

Слични предлози