• Ново
Дрвени Дрво Топката Песна Игра Топката Капка Играчка Топката Капка Образовни Играчка Интерактивни Монтажа Дрвени Дрво Топката Капка Образовни Жезло На Шут

Дрвени Дрво Топката Песна Игра Топката Капка Играчка Топката Капка Образовни Играчка Интерактивни Монтажа Дрвени Дрво Топката

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

-Материјал : бука, МЕДИЈАПАН.Во повеќето век, рака-око координација, имагинација, и трпение може да се развие детските мозоци и да ги подобрат своите научни, технички, инженеринг, и математички вештини.-Тежина : 1.Опис : Топката Капка Играчка помага да се подобри на децата меморија, рацете на способност, стратешко размислување, визуелен простор способност, социјална, на способноста за препознавање на способност, дозволете им на децата да се практикуваат имагинација способност.5 килограми-Соодветна возраст над 3 години old Package Including1*Топката Капка Toy Happy Shpping.Подобрување на аудитивни вештина : Топката Капка Играчка ќе се направи на различни звуци кога топката ролни надолу, што може да се подобри деца визуелни и аудитивни вештини, како и концентрација.-Големина : Производ големина : 22.Силна : Тркалаат Топката Вителот Кула Играчка има густа, тешко, и силна товарот текстура, и тоа не е лесно да попуштат кога бебето е претепан.Богата боја : боја на Дрво, Дрвени Топката Песна Игра е богата и светли, што може да се подобри бебе е сознавањето на боја.Кутија големина : 30x37.Мазна : површината на мала топка опремени со Топката Капка Образовни Играчка е мазен и нема да му наштети на вашето бебе е рака.

За производот

Слични предлози