• Ново
5PCS на OPHIR Хоби Airbrush Спреј Кабина за Полнење на Издувните гасови Замени Филтер за Боја Кабина Филтри

5PCS на OPHIR Хоби Airbrush Спреј Кабина за Полнење на Издувните гасови Замени Филтер за Боја Кабина Филтри

DEN 928.32
Износ
Во продавницата.

5 PCS во Сет,доволно парчиња за долго време се користи.Димензија на Филтер : 16.14 и делови" x 7.48" x1.18".Со 2 слој висока густина fiberglass кабина филтер.Секое парче на филтерот може да се мијат и чистат лесно.Овој филтер се вклопува сите модели на OPHIR спреј boothes.Спецификација : Рамка : 41cm x 19cm x 3cm Пакет се Вклучени : 5x Спреј Кабина Филтри.

За производот

Слични предлози