• Ново
Faconnable Од Faconnable За Мажи. Тоалетната Вода Спреј 1.7 Унци

Faconnable Од Faconnable За Мажи. Тоалетната Вода Спреј 1.7 Унци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Воведен од страна на Faconnable во 1996 FACONNABLE е освежување зачинета лаванда ambery мирис.Овој Парфем има мешавина од мандарина портокал нане здравец и воскресна.Придружуван од cedar и сандаловина.Се препорачува за статистика носат.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Faconnable во 1996 година, FACONNABLE е машки мирис што поседува комбинација на мандарински портокал, нане, здравец, и се зголеми.Придружуван од cedar и сандаловина.Се препорачува за дневно се носат.При примена на било мирис имајте предвид дека постојат неколку фактори кои можат да влијаат на природен мирис на вашата кожа и, за возврат, начинот на мирис, мириса на вас.На пример, вашето расположение, на ниво на стрес, возраст, телесна хемија, исхрана, и актуелен лекови може да сите измени ароми кои ги носат.Слично на тоа, фактор како што се сува или мрсна кожа, па дури и може да влијае врз износот на време мирис ќе трае по се применува.

За производот

Слични предлози